Ewa Kocemba burmistrz Lubawki poinformowała na swoim profilu na facebooku o najnowszych ustaleniach w sprawie otwarcia przejścia w Libawce. Sprawa ta jest ważna dl aosób pracujących w Czechach.
Na FB czytamy:
Drodzy Państwo, dzisiaj otrzymałam informację od Wojewody Dolnośląskiego Jarosława Obremskiego, że wystąpił już do Ministra Spraw Wewnętrznych o zezwolenia na uruchomienie przejścia granicznego Lubawka ? Kralovec dla osób pracujących w Czechach.
Decyzja powinna zostać podjęta jeszcze w tym tygodniu. Dlatego bardzo proszę o zachowanie spokoju i cierpliwe poczekanie na decyzję Ministra.
O wszystkim ustaleniach będę Państwa natychmiast informować za pośrednictwem dostępnych mediów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze