Reklama

O przejściu w Lubawce

Ewa Kocemba burmistrz Lubawki poinformowała na swoim profilu na facebooku o najnowszych ustaleniach w sprawie otwarcia przejścia w Libawce. Sprawa ta jest ważna dl aosób pracujących w Czechach.

 

Na FB czytamy:

Drodzy Państwo, dzisiaj otrzymałam informację od Wojewody Dolnośląskiego Jarosława Obremskiego, że wystąpił już do Ministra Spraw Wewnętrznych o zezwolenia na uruchomienie przejścia granicznego Lubawka ? Kralovec dla osób pracujących w Czechach.

Decyzja powinna zostać podjęta jeszcze w tym tygodniu. Dlatego bardzo proszę o zachowanie spokoju i cierpliwe poczekanie na decyzję Ministra.

O wszystkim ustaleniach będę Państwa natychmiast informować za pośrednictwem dostępnych mediów.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama