Dzisiaj (niedziela, 11 listopada) w świetlicy w Przedwojowie zorganizowane zostało spotkanie związane z obchodami 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Rada sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich oraz zespół "Złote Nutki" przygotowali słowno-muzyczną wędrówkę przez dzieje Polski. Kolejnym przedstawianym wydarzeniom towarzyszyły pieśni i piosenki.
W świetlicy przygotowana została również wystawa pamiątek po żołnierzach, którzy walczyli za Polskę, a po wojnie oni lub ich rodziny trafili do Przedwojowa.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze