Mieszkańcy Kamiennej Góry zwrócili uwagę na transparent wywieszony na kiosku przy ul. Broniewskiego. Hasło "Derby dla Górnika" dotyczy rozgrywek wałbrzyskiej klasy A.
W niedzielę (20 czerwca) Zagłębie Wałbrzych podejmować będzie Górnika Wałbrzych. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00.
Górnik jest liderem rozgrywek awans ma już zapewniony. Statystycy Górnika wyliczyli, że derbowe spotkania z Zagłębiem rozgrywane były do tej pory 23 razy, 8 razy wygrało Zagłębie, 6 Górnik, 9 razy mecz zakończył się remisem. Górnik strzelił 24 bramki, Zagłębie 21. W rundzie jesiennej (25 października) Górnik rozgromił Zagłębie 7:0.
Kamiennogórski transparent z informacją o derbach Wałbrzycha nie jest przypadkowy. W Kamiennej Górze działa mocny fan klub wałbrzyskiej drużyny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze