Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Żołnierzy Sybiru w Lubawce zapraszają na "Wieczornicę o Bolku Świdnickim". Zaprezentowane zostaną utwory o tematyce historii regionu oraz jednej z najważniejszych jego postaci, jaką był książę Bolko.
Wieczornica odbędzie się 4 czerwca 2019 r. w lubawskim Domu Kultury. Początek zaplanowano na godzinę 16:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze