Reklama

Nowy senator

Marian Kachniarz, pierwszy starosta powiatu kamiennogórskiego, po zakończeniu przygody z samorządem kontynuuje karierę naukową. Dzisiaj (wtorek, 7 lipca) wybrany został senatorem jedne z uczelni.

 

Dzisiaj wyłoniona została część członków senatu Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Na kadencję 2020-24 wybranych zostało czworo profesorów, wśród nich dr hab. Marian Kachniarz. Troje senatorów reprezentuje Nauki biologiczne. M. Kachniarz to reprezentant pozostałych dyscyplin.

Wcześniej odbyły się wybory senatorów reprezentujących inne dyscypliny naukowe m.in. weterynarię, rolnictwo i ogrodnictwo, zootechnikę i rybactwo.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama