Uczniowie czterech pierwszych klas rozpoczęli dzisiaj (poniedziałek, 4 września) naukę w klasach pierwszych Liceum Ogólnokształcącego w Kamiennej Górze.

Pierwszy dzień w nowej szkole pierwszoklasiści rozpoczęli od spotkania w szkolnej auli z dyrekcją szkoły i starostą. Jacek Bruździak, dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących, przypomniał historię szkoły i zasady, którymi placówka się kieruje.

Chwilę później pierwszoklasiści pozowali do pierwszych wspólnych zdjęć i przeszli z wychowawcami do klas. W tym roku naukę w LO rozpoczęło 102 uczniów.
Uczniowie wyższych roczników rozpoczęli rok szkolny od spotkań z wychowawcami w poszczególnych klasach.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze