Reklama

Nowy rok w ogólniaku

Uczniowie czterech pierwszych klas rozpoczęli dzisiaj (poniedziałek, 4 września) naukę w klasach pierwszych Liceum Ogólnokształcącego w Kamiennej Górze.

 

Pierwszy dzień w nowej szkole pierwszoklasiści rozpoczęli od spotkania w szkolnej auli z dyrekcją szkoły i starostą. Jacek Bruździak, dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących, przypomniał historię szkoły i zasady, którymi placówka się kieruje.

Chwilę później pierwszoklasiści pozowali do pierwszych wspólnych zdjęć i przeszli z wychowawcami do klas. W tym roku naukę w LO rozpoczęło 102 uczniów.

Uczniowie wyższych roczników rozpoczęli rok szkolny od spotkań z wychowawcami w poszczególnych klasach.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama