PKS Kamienna Góra ma nowego prezesa. Wybrany został spośród czterech kandydatów, którzy zgłosili się do konkursu.
Oferty złożyły dwie osoby z Kamiennej Góry i po jednej z Krakowa i Jeleniej Góry. Okazało się, że kamiennogórzanie nie spełniali wymagań formalnych. Komisja konkursowa, którą tworzyli członkowie zarządu powiatu, właściciela spółki PKS, wskazali radzie nadzorczej najlepszego kandydata.
Rada powołała zwycięzcę konkursu, w poniedziałek (4 maja) podpisana została z nim umowa na czas nieokreślony.
Prezesem PKS Kamienna Góra został Konrad Karmelita, od 20 lat związany z PKS Tour w Jeleniej Górze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze