Reklama

Nowy prezes

PKS Kamienna Góra ma nowego prezesa. Wybrany został spośród czterech kandydatów, którzy zgłosili się do konkursu.

 

Oferty złożyły dwie osoby z Kamiennej Góry i po jednej z Krakowa i Jeleniej Góry. Okazało się, że kamiennogórzanie nie spełniali wymagań formalnych. Komisja konkursowa, którą tworzyli członkowie zarządu powiatu, właściciela spółki PKS, wskazali radzie nadzorczej najlepszego kandydata.

Rada powołała zwycięzcę konkursu, w poniedziałek (4 maja) podpisana została z nim umowa na czas nieokreślony.

Prezesem PKS Kamienna Góra został Konrad Karmelita, od 20 lat związany z PKS Tour w Jeleniej Górze.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama