Reklama

Noworocznie w powiecie

Dzisiaj (poniedziałek, 27 stycznia) w kamiennogórskim starostwie odbyło się spotkanie noworoczne.

 

Władze powiatu spotkały się z parlamentarzystami, samorządowcami, duchownymi, szefami firm, instytucji i służb. Spotkanie tradycyjnie było okazją do złożenia noworocznych życzeń i mniej formalnych rozmów.

Poseł Zofia Cernow informowała o pracach Sejmu nad budżetem państwa, senator Krzysztof Mróz zachęcał do wstępowania do tworzonej właśnie dolnośląskiej brygady Wojsk Terytorialnych.

W części artystycznej wystąpił zespół skrzypcowy Perpetuum ze Społecznego Ogniska Muzycznego oraz chór z Akademii Wojsk Lądowych z Wrocławia.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama