Reklama

Nowoczesne koło

W Kamiennej Górze powstało miejskie koło .Nowoczesnej. W sobotę członkowie koła jadą do Legnicy na spotkanie z Ryszardem Petru, mają jeszcze wolne miejsca.

 

W Kamiennej Górze powstało miejskie koło .Nowoczesnej. W sobotę członkowie koła jadą do Legnicy na spotkanie z Ryszardem Petru, mają jeszcze wolne miejsca.

O zamiarze utworzenia koła .Nowoczesnej w Kamiennej Górze pisaliśmy w czerwcu (Nowoczesna w Kamiennej). Przewodniczącym koła został Arkadiusz Dybiec, wiceprzewodniczącymi są Patryk Telesz i Izabela Przyk. członkiem zarządu została Katarzyna Ziemiańska-Macal, skarbnikiem Zbigniew Bednarek, sekretarzem Arkadiusz Jaracz. Koło liczy 8 członków.

 

W sobotę (17 września) członkowie koła jadą do Legnicy na spotkanie z Ryszardem Petru. Nadal mają wolne miejsca i oferują przejazd na spotkanie. Więcej informacji telefon 500 135 411.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama