Reklama

Nowe znaki

W drugiej połowie lipca nasi czytelnicy alarmowali, przejścia dla pieszych na drodze krajowej nr 5 w Kamiennej Górze przy wyjeździe w kierunku Lubawki nie są oznakowane znaki pionowymi. Sprawą zainteresowaliśmy GDDKiA i znaki już stoją.


Pozbawione oznakowania pionowego było ostatnie przejście dla pieszych na ul. Jeleniogórskiej w Kamiennej Górze oraz przejście za skrzyżowaniem na drodze w kierunku Lubawki. Wiele do życzenia pozostawiał również stan oznakowania poziomego, tzw. zebra została odświeżona podczas malowania znaków na całej długości drogi.

W tej chwili oba przejścia dla pieszych są już oznakowane znakami pionowymi.

Czytaj też: Bez znaków

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama