W drugiej połowie lipca nasi czytelnicy alarmowali, przejścia dla pieszych na drodze krajowej nr 5 w Kamiennej Górze przy wyjeździe w kierunku Lubawki nie są oznakowane znaki pionowymi. Sprawą zainteresowaliśmy GDDKiA i znaki już stoją.
Pozbawione oznakowania pionowego było ostatnie przejście dla pieszych na ul. Jeleniogórskiej w Kamiennej Górze oraz przejście za skrzyżowaniem na drodze w kierunku Lubawki. Wiele do życzenia pozostawiał również stan oznakowania poziomego, tzw. zebra została odświeżona podczas malowania znaków na całej długości drogi.
W tej chwili oba przejścia dla pieszych są już oznakowane znakami pionowymi.
Czytaj też: Bez znaków
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze