Reklama

Nowe zasady

Znane są już nowe obostrzenia, które mają pomóc w ograniczeniu epidemii koronawirusa. Wejdą w życie od jutra (sobota, 24 października).

 

Po zmianach naukę w trybie zdalnym rozpoczną uczniowie klas 4-8 szkół podstawowych. Do tej pory w ten sposób funkcjonowały szkoły wyższe i ponadpodstawowe.

Ograniczona zostanie możliwość przemieszczania się osób do 16 roku życia.

Zamknięte zostaną lokale gastronomiczne, będą mogły prowadzić jedynie sprzedaż na wynos i dowóz.

W imprezach rodzinnych, spotkaniach i zebraniach będzie mogło uczestniczyć do 5 osób spoza gospodarstwa domowego.

Osoby w wieku 70+ będą mogły przemieszczać się tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama