Wojewoda dolnośląski poinformował o nowych zachorowaniach na koronawirusa. Dzisiaj przed południem wojewoda przekazał informację o 13 nowych zachorowaniach.
Nowe przypadki zachorowań pochodzą z kilku powiatów z całego województwa. Wśród wskazanych powiatów jest powiat kamiennogórski.
Nowe przypadki zachorowań w powiecie kamiennogórskim to dwoje pracowników DPS w Szarocinie.
Od początku epidemii wśród mieszkańcó powiatu kamiennogórskiego potwierdzono siedem zachorowań na koronawirusa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze