Wczoraj zmieniło się oznakowanie przejazdu kolejowego w Marciszowie. Nadal obowiązuje tam znak STOP.
Od 21 października na przejeździe stał znak STOP z tabliczką Sygnalizacja uszkodzona. Kierowcy zwracali uwagę, że gdy jechał pociąg, sygnalizacja włączała się, szlabany opadały. Wczoraj oznakowanie przejazdu zostało zmienione. Zasłonięta została żółta tabliczka z napisem. Pozostał znak STOP.
Zobacz także:
Nadal przed przejechaniem przez przejazd należy się zatrzymać! W tym miejscu pociągi jeżdżą powoli, trwa modernizacja torów i sieci trakcyjnej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze