Jak informuje jeden z internautów, na ul. Ogrodowej w Kamiennej Górze ustawione zostały nowe kwietniki.
Kwietniki odgradzają część jezdni od strony budynków. Ich ustawienie spowodowała zwężenie dwukierunkowej jezdni.
Centrum miasta to jednocześnie strefa parkowania i strefa zamieszkania. Oznacza to, ze parkować można tylko w wyznaczonych i oznakowanych miejscach, jednocześnie za pozostawienie samochodu należy zapłacić zgodnie z regulaminem i cennikiem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze