Wczoraj rada nadzorcza Powiatowego Centrum Zdrowia (szpital w Kamiennej Górze) powołała nową prezes spółki.
Od 1 sierpnia kamiennogórskim szpitalem kierować będzie Barbara Kosak.
Pytany po dzisiejszym święcie policji starosta Jarosław Gęborys wyjaśnił, że w otwartym konkursie wystartowało 12 osób. W pierwszym etapie odrzucono 7. Pozostała piątka zaproszona została na rozmowy z komisją. Dzisiaj starosta nie ujawnił więcej szczegółów na temat nowej prezes.
Nazwisko Barbara Kosak pojawia się jako dyrektor NZOZ "Mikulicz" w Świebodzicach, a później prezes zarządu "Mikulicz" sp. z o.o.. Z naszych informacji wynika, że to ta sama osoba.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze