Reklama

Nowa prezes szpitala

Wczoraj rada nadzorcza Powiatowego Centrum Zdrowia (szpital w Kamiennej Górze) powołała nową prezes spółki.



Od 1 sierpnia kamiennogórskim szpitalem kierować będzie Barbara Kosak.

Pytany po dzisiejszym święcie policji starosta Jarosław Gęborys wyjaśnił, że w otwartym konkursie wystartowało 12 osób. W pierwszym etapie odrzucono 7. Pozostała piątka zaproszona została na rozmowy z komisją. Dzisiaj starosta nie ujawnił więcej szczegółów na temat nowej prezes.

Nazwisko Barbara Kosak pojawia się jako dyrektor NZOZ "Mikulicz" w Świebodzicach, a później prezes zarządu "Mikulicz" sp. z o.o.. Z naszych informacji wynika, że to ta sama osoba.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama