Starosta Jarosław Gęborys poinformował podczas dzisiejszej (poniedziałek, 9 marca) konferencji prasowej o utworzeniu nowej placówki w Powiatowym Centrum Zdrowia.
Zgodnie z zapowiedziami w kamiennogórskim szpitalu od 2 marca działa Dzienny Dom Opieki Medycznej. Placówka czynna jest w dni robocze w godzinach 7:00 - 16:00.
DDOM ma zapewniać m.in. kontynuację leczenia po hospitalizacji. Pacjentom oferuje opiekę pielęgniarską i lekarską, rehabilitację, terapię zajęciową.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze