Wczoraj 100 absolwentów Akademii Policji w Szczytnie odebrało promocje na pierwszy stopień w korpusie oficerów młodszych policji. Wśród setki funkcjonariuszy byłą jedna policjantka z kamiennogórskiej komendy.
W uroczystości uczestniczyli m.in. Tomasz Siemoniak – minister spraw wewnętrznych i administracji, nadinsp. Marek Boroń – komendant główny Policji oraz insp. dr Agata Malasińska-Nagórny – komendant-rektor Akademii Policji w Szczytnie.
Na stopień podkomisarza mianowano 22 funkcjonariuszki i 78 funkcjonariuszy. Wśród nich była Paulina Basta z kamiennogórskiej jednostki. Z całego Dolnego Śląska mianowanych zostało dziewięcioro funkcjonariuszy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze