Reklama

Nowa oficer w kamiennogórskiej policji

Wczoraj 100 absolwentów Akademii Policji w Szczytnie odebrało promocje na pierwszy stopień w korpusie oficerów młodszych policji. Wśród setki funkcjonariuszy byłą jedna policjantka z kamiennogórskiej komendy.

W uroczystości uczestniczyli m.in. Tomasz Siemoniak – minister spraw wewnętrznych i administracji, nadinsp. Marek Boroń – komendant główny Policji oraz insp. dr Agata Malasińska-Nagórny – komendant-rektor Akademii Policji w Szczytnie.

Na stopień podkomisarza mianowano 22 funkcjonariuszki i 78 funkcjonariuszy. Wśród nich była Paulina Basta z kamiennogórskiej jednostki. Z całego Dolnego Śląska mianowanych zostało dziewięcioro funkcjonariuszy.
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama