W Pisarzowicach odbył się Nocny Maraton Rakietowy w tenisie stołowym i badmintonie. Młodzież rozpoczęła zmagania w poniedziałek 2 maja o 16:00. Dorośli grać mogli od 19:00 do późnych godzin nocnych.
Maraton odbył się w ramach Fit Festivalu Sportowej Majówki gminy Kamienna Góra. W imprezie wystartowali głównie zawodnicy na co dzień trenujący w Pisarzowicach.
Wyniki:
Dzieci:
w tenisie stołowym:
1 miejsce Ernest Zarzycki
2 miejsce Mikołaj Ciszek
3 miejsce Jonasz Kołodziej
Wyniki w badmintonie:
1 miejsce Kacper Zawiłowicz
2 miejsce Maks Horoszko
3 miejsce Wiktoria Potrawska
Dorośli:
W tenisie stołowym kategoria Open:
1 miejsce Piotr Czernecki (UKS Maraton Pisarzowice)
2 miejsce Andrzej Dębiński (Radlin woj. śląskie)
3 miejsce Marian Soliło (Proszowa)
W tenisie stołowym kategoria Open Debel
1 miejsce Marta Cebula i Piotr Czernecki (Pisarzowice)
2 miejsce Marian Soliło i Piotr Mrowca (Proszowa/Jelenia Góra)
3 miejsce Andrzej Dębiński i Janusz Cebila (Radlin/Pisarzowice)
W badmintonie kategoria Open:
1 miejsce Mateusz Piasecki (Krzeszów)
2 miejsce Waldemar Gliszczyński (Krzeszów)
3 miejsce Marcin Mazur (Przedwojów)
W badmintonie kategoria Open Debel:
1 miejsce WaldemarGliszczyński/Daniel Wijas (Krzeszów/Boguszów Gorce)
2 miejsce Waldemar Pabich/Patryk Straus (Kamienna Góra/Pisarzowice)
3 miejsce Kinga i Zbigniew Kacprzak (Wieliczka)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze