Reklama

Nocne granie

W Pisarzowicach odbył się Nocny Maraton Rakietowy w tenisie stołowym i badmintonie. Młodzież rozpoczęła zmagania w poniedziałek 2 maja o 16:00. Dorośli grać mogli od 19:00 do późnych godzin nocnych.

Maraton odbył się w ramach Fit Festivalu Sportowej Majówki gminy Kamienna Góra. W imprezie wystartowali głównie zawodnicy na co dzień trenujący w Pisarzowicach.

 

Wyniki:

Dzieci:

w tenisie stołowym:

1 miejsce Ernest Zarzycki

2 miejsce Mikołaj Ciszek

3 miejsce Jonasz Kołodziej

Wyniki w badmintonie:

1 miejsce Kacper Zawiłowicz

2 miejsce Maks Horoszko

3 miejsce Wiktoria Potrawska

Dorośli:

W tenisie stołowym kategoria Open:

1 miejsce Piotr Czernecki (UKS Maraton Pisarzowice)

2 miejsce Andrzej Dębiński (Radlin woj. śląskie)

Reklama

3 miejsce Marian Soliło (Proszowa)

W tenisie stołowym kategoria Open Debel

1 miejsce Marta Cebula i Piotr Czernecki (Pisarzowice)

2 miejsce Marian Soliło i Piotr Mrowca (Proszowa/Jelenia Góra)

3 miejsce Andrzej Dębiński i Janusz Cebila (Radlin/Pisarzowice)

W badmintonie kategoria Open:

1 miejsce Mateusz Piasecki (Krzeszów)

2 miejsce Waldemar Gliszczyński (Krzeszów)

3 miejsce Marcin Mazur (Przedwojów)

W badmintonie kategoria Open Debel:

1 miejsce WaldemarGliszczyński/Daniel Wijas (Krzeszów/Boguszów Gorce)

2 miejsce Waldemar Pabich/Patryk Straus (Kamienna Góra/Pisarzowice)

Reklama

3 miejsce Kinga i Zbigniew Kacprzak (Wieliczka)

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama