W nocy z poniedziałku na wtorek (29/30 lipca) na ulicy Kościuszki w Kamiennej Górze doszło do kolizji z udziałem opla zafira.
Policjanci wezwani zostali na miejsce zdarzenia po północy. Okazało się, że kierujący oplem, mieszkaniec Kamiennej Góry, stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku zdarzenia samochód miał uszkodzony tył, zniszczone zostały dwa znaki drogowe. Samochód uderzył również w budynek.
Kierujący ukarany został mandatem.

fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze