W sobotę (7 października) Biblioteka Gminna w Lubawce zaprasza czytelników na spotkania o nietypowych porach. Placówka dołączyła do akcji Noc Bibliotek.
O godzinie 18:00 w bibliotece rozpocznie się spotkanie autorskie z Inką Wyciślik - „Z autorem przy herbacie”. Spotkanie przeznaczone jest dl aosób w wieku 12+.
O godzinie 19 rozpocznie się gra detektywistyczna oraz warsztaty artystyczne z legendą w tle.
Na godzinę 21 zaplanowano Kinonockę w bibliotece, a na 23 Noc między książkami.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze