Reklama

Noc bez światła - black i death metal w Klubie Bolko ŚOK

KWI12

W sobotę 12 kwietnia Klub Bolko w Świdnicy stanie się epicentrum ekstremalnych brzmień. Na scenie pojawią się trzy zespoły reprezentujące różne oblicza black i death metalu: Wisielec, Azels Mountain oraz Genocide Kvlt.​

Wisielec – premiera albumu „Martwe Spojrzenie”
Świebodzicko-świdnicka grupa, która od 2017 roku eksploruje mroczne rejony metalu. Ich muzyka to połączenie surowości i ekspresji. Podczas koncertu w Świdnicy odbędzie się premiera ich debiutanckiego, pełnego albumu „Martwe Spojrzenie”. Zespół znany jest z intensywnych występów na żywo, które przyciągają fanów ekstremalnych brzmień.​

Reklama

Azels Mountain – pagan black metal z Dolnego Śląska
Formacja ze Świdnicy i Wrocławia, działająca od 2013 roku. W ich muzyce słychać inspiracje słowiańskim pogaństwem i mistycyzmem. W dorobku mają m.in. albumy „Góra Milczenia” (2016) i „Wieczny Sen” (2019). Zespół znany jest z atmosferycznych kompozycji i intensywnych koncertów, które przenoszą słuchaczy w świat dawnych wierzeń.​

Genocide Kvlt – atak z podziemia
Zespół death metalowy, który swoją muzyką uderza z pełną mocą. Ich brzmienie to połączenie brutalności i technicznej precyzji.

Reklama

Wydarzenie rozpocznie się w sobotę 12 kwietnia o godzinie 19:00 w Klubie Bolko ŚOK. Wstęp jest płatny a bilety w przedsprzedaży i w dniu wydarzenia kosztują odpowiednio 50 zł i 60 zł. Sprzedaż i szczegóły dostępne na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury: https://sok.com.pl/wydarzenie/wisielec-azels-mountain-genocide-kvlt-death-black-metal/

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Świdnicki Ośrodek Kultury
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama