Wczoraj (sobota, 21 grudnia) w Świdniku gościła Olga Tokarczuk, laureatka nagrody Nobla.
Noblistka przyjechała na premierę teatru Lokomotywa, który wystawił sztukę w oparciu o jej opowiadanie - "Żurek". Scenariusz napisał Andrzej Łagoda, wystąpili mieszkańcy Świdnika i okolic.
Po spektaklu noblistka spotkała się z widzami i aktorami, podpisywała książki.
fot. facebook / gmina Marciszów

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze