Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcia latarni stojącej na tzw. półwyspie na kamiennogórskim zalewie. Autor zdjęć napisał, że latarnia jest w takim stanie od ponad tygodnia.
Jak widać na zdjęciach, otwarty otwór umożliwia swobodny dostęp do przewodów znajdujących się w latarni. Obok leży dekiel, którym otwór można zamknąć.
Aktualizacja 18.02.2026.
Po wczorajszej interwencji latarnia została zabezpieczona.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze