Mieszkaniec gminy Lubawka w niedzielę 10 kwietnia br. powiadomił, że znalazł przy drodze gruntowej w kompleksie leśnym niewypał z okresu II wojny światowej.
Aktualizacja 12.04.2022.
Niewybuch znaleziony został na terenie Opawy.
Oryginalna informacja
Funkcjonariusz z Grupy Rozpoznania Minersko-Pirotechnicznego z kamiennogórskiej komendy potwierdził, że jest to pocisk moździerzowy. Do przybycia saperów z 23 Pułku Artylerii w Bolesławcu teren został zabezpieczony przez policjantów. 11 kwietnia saperzy zdetonowali pocisk na miejscu interwencji, aby nie zagrażał bezpieczeństwu ludzi.
sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka
KPP Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze