Reklama

Niewielkie zainteresowanie

Od dzisiaj (poniedziałek, 18 maja) działają trzy miejskie przedszkola w Kamiennej Górze.

 

Funkcjonowanie placówek dostosowane zostało do zaleceń Inspekcji Sanitarnej. Oznacza to m.ni. zmniejszenie liczebności grup.

W pierwszej kolejności do przedszkoli przyjmowane są dzieci osób, które muszą pracować i nie mogą opiekować się dziećmi w domu.

Pierwszego dnia do Przedszkola nr 1 przyprowadzonych zostało dziesięcioro dzieci, a do Przedszkola nr 3 siedmioro. Do Przedszkola nr 2 nie przyszło żadne dziecko.

W piątek (15 maja) burmistrz Janusz Chodasewicz mówił o 140 osobach, które zadeklarowały chęć oddania dziecka do przedszkola lub żłobka. Najprawdopodobniej w najbliższych dniach przekonamy się, czy dorośli zmienili zdanie, czy też dopełniają formalności.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama