Od dzisiaj (poniedziałek, 18 maja) działają trzy miejskie przedszkola w Kamiennej Górze.
Funkcjonowanie placówek dostosowane zostało do zaleceń Inspekcji Sanitarnej. Oznacza to m.ni. zmniejszenie liczebności grup.
W pierwszej kolejności do przedszkoli przyjmowane są dzieci osób, które muszą pracować i nie mogą opiekować się dziećmi w domu.
Pierwszego dnia do Przedszkola nr 1 przyprowadzonych zostało dziesięcioro dzieci, a do Przedszkola nr 3 siedmioro. Do Przedszkola nr 2 nie przyszło żadne dziecko.
W piątek (15 maja) burmistrz Janusz Chodasewicz mówił o 140 osobach, które zadeklarowały chęć oddania dziecka do przedszkola lub żłobka. Najprawdopodobniej w najbliższych dniach przekonamy się, czy dorośli zmienili zdanie, czy też dopełniają formalności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze