Wczoraj (poniedziałek, 12 stycznia) około 22:00 w Marciszowie zapaliła się sieć trakcyjna. Do akcji wyjechali strażacy z OSP Marciszów i PSP Kamienna Góra.
Pożar wybuchł najprawdopodobniej z powodu silnego wiatru. Przewody zwarły się i doszło do pożaru. Stopiły się przewody. Straż Pożarna zabezpieczyła teren do czasu przybycia na miejsce ekipy remontowej z PKP.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze