Na nietypowej wysokości zamontowany został jedne ze znaków drogowych w centrum Kamiennej Góry.
Znak zamontowany został na kikucie po lampie oświetleniowej, zaledwie kilkadziesiąt centymetrów od nawierzchni. Znak stoi przy wylocie uliczki prowadzącej m.in. do Urzędu Gminy Kamienna Góry w ul. Waryńskiego, tuż za wyjazdem z parkingu Banku Spółdzielczego.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze