Dzisiaj (niedziela, 17 maja) w Domu Kultury w Lubawce odbył się koncert z okazji setnej rocznicy urodzin papieża Jana Pawła II. Na widowni nie było publiczności.
Koncert przygotował zespół "W Porządku" oraz harcerze z Kamiennej Góry i Lubawki. Występ transmitowany był na profilu na facebooku. Z powodu ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa nie można go było obejrzeć w sali Domu Kultury.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze