Reklama

Nietrzeźwy jechał autem bez badań technicznych i wymaganego OC

Policjanci z Komisariatu Policji w Lubawce w ubiegłym tygodniu zatrzymali w Miszkowicach pojazd marki audi, którym jechał nietrzeźwy kierowca. Pojazd nie posiadał wymaganych badań technicznych. Brakowało też OC.

 

W ubiegłym tygodniu policjanci z Komisariatu Policji w Lubawce w godzinach wieczornych pełniąc służbę na terenie gminy Lubawka, zatrzymali do kontroli audi, którym poruszał się mieszkaniec Kamiennej Góry. Mężczyzna był dość zdenerwowany w trakcie kontroli i zdziwiony obecnością policjantów o tej porze na terenie wsi Miszkowice. W wyniku sprawdzenia mężczyzny okazało się, że jechał on swym samochodem mając prawie pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Dodatkowo w trakcie dalszych czynności policjanci stwierdzili, że jego pojazd nie posiada aktualnego przeglądu jak też wymaganego OC. Mężczyzna utracił swoje prawo jazdy, a jego auto dalej pojechało na lawecie. On sam otrzymał wezwanie na policję na następny dzień.

Reklama

mł.asp. Paulina Basta
Oficer Prasowy
KPP Kamienna Góra

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama