Reklama

Nietrzeźwi na drogach

W pierwszych dniach lipca policjanci na terenie powiatu kamiennogórskiego zatrzymali kierowców jadących po spożyciu alkoholu.

 

W niedzielę (1 lipca) w dzielnicowy podczas służby zatrzymał forda prowadzonego przez 32-letnią mieszkankę powiatu kamiennogórskiego. Podczas kontroli kobieta miała 0,81 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu (odpowiednik 1,6 promila). Kobieta stanie przed sądem

W poniedziałek (2 lipca) przeprowadzona została akcja "Trzeźwy poranek". Zatrzymany został 30-letni mieszkaniec gminy Lubawka, który wydmuchał 0,17 mg/l alkoholu (odpowiednik 0,3 promila). Policjanci zatrzymali mu uprawnienia do kierowania pojazdami.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama