W pierwszych dniach lipca policjanci na terenie powiatu kamiennogórskiego zatrzymali kierowców jadących po spożyciu alkoholu.
W niedzielę (1 lipca) w dzielnicowy podczas służby zatrzymał forda prowadzonego przez 32-letnią mieszkankę powiatu kamiennogórskiego. Podczas kontroli kobieta miała 0,81 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu (odpowiednik 1,6 promila). Kobieta stanie przed sądem
W poniedziałek (2 lipca) przeprowadzona została akcja "Trzeźwy poranek". Zatrzymany został 30-letni mieszkaniec gminy Lubawka, który wydmuchał 0,17 mg/l alkoholu (odpowiednik 0,3 promila). Policjanci zatrzymali mu uprawnienia do kierowania pojazdami.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze