Dzisiaj (piątek, 12 stycznia) uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących z Kamiennej Góry zatańczyli poloneza na miejskim rynku.
Wśród ponad trzydziestu par byli zarówno uczniowie klas maturalnych, którzy przygotowują się do studniówki, jak i młodsza młodzież. Polonez był bowiem pierwszą szkolną imprezę zorganizowaną z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Część uczniów tańczyła w strojach uszytych na wzór mundurów podchorążych z 1830 roku.
Studniówka młodzieży ZSZiO odbędzie się 2 lutego w hotelu Maria w Wałbrzychu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze