Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości młodzież z Liceum Ogólnokształcącego w Kamiennej Górze przygotowała koncert, który na kolejnych lekcjach wysłuchali wszyscy uczniowie.
Młodzież przygotował zestaw pieśni, piosenek i wierszy związanych z odzyskaniem niepodległości. W tle wyświetlana była prezentacji pokazująca drogę Polski do wolności.


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze