Jutro (piątek, 8 listopada) w Zespole Szkół Publicznych w Lubawce (ul. Mickiewicza) rozegrane zostaną dwa turnieje siatkówki. Zawody organizowane są z okazji Święta Niepodległości.
W południe rozpocznie się turniej dla uczniów z klas siódmych i ósmych lubawskiej podstawówki. O godzinie 16 zaplanowano turniej dla drużyn złożonych z przedstawicieli grup zawodowych.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze