Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował, że w czwartek zanotowano 12 300 nowych zakażeń koronawirusem.
Szef resortu zdrowia zaznaczył, że jest to mniej zakażeń niż w ubiegłym tygodniu, kiedy resort przekazał informację o 13,4 tys. zakażeniach. "Mamy blisko dziesięcioprocentowy spadek" - dodał.
"Rzeczywiście w ostatnim czasie te spadki zdecydowanie zredukowały tę skalę, bo jeszcze tydzień, dwa tygodnie temu, mieliśmy spadki rzędu 30 proc., a one teraz są jednocyfrowe" - wyjaśnił.
Podkreślił, że ważne jest, że cały czas maleje liczba hospitalizacj.(PAP)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze