Reklama

Niedzielski: 12 300 nowych zakażeń COVID-19

Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował, że w czwartek zanotowano 12 300 nowych zakażeń koronawirusem.

Szef resortu zdrowia zaznaczył, że jest to mniej zakażeń niż w ubiegłym tygodniu, kiedy resort przekazał informację o 13,4 tys. zakażeniach. "Mamy blisko dziesięcioprocentowy spadek" - dodał.

"Rzeczywiście w ostatnim czasie te spadki zdecydowanie zredukowały tę skalę, bo jeszcze tydzień, dwa tygodnie temu, mieliśmy spadki rzędu 30 proc., a one teraz są jednocyfrowe" - wyjaśnił.

Podkreślił, że ważne jest, że cały czas maleje liczba hospitalizacj.(PAP)

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama