Wczoraj (środa, 31 lipca sierpnia) na terenie powiatu kamiennogórskiego policjanci prowadzili akcję "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego".
Podczas służby funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na zachowanie kierowców wobec pieszych i rowerzystów. Kontrolowane było również przestrzeganie przepisów przez pieszych i rowerzystów.
W ramach realizowania założeń akcji, policjanci nałożyli 7 mandatów na kierujących pojazdami oraz zastosowali 10 pouczeń. Pouczonych zostało również 3 pieszych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze