Reklama

Niechronieni, ale pijani

Dzisiaj (czwartek, 21 maja) policja prowadzi akcję NURD mającą poprawić bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego, czyli pieszych i rowerzystów. Początek akcji na terenie Kamiennej Góry przyniósł zatrzymanie dwóch rowerzystów będących pod wpływem alkoholu.

 

Pierwszy z rowerzystów, 61-latek, widząc policjantów próbował uciec. Po zatrzymaniu nie chciał poddać się badaniu trzeźwości. Gdy w końcu "dmuchnął" w alkomat okazało się, że ma ponad pół promila.

Niewiele mniejszy wynik pokazał alkomat w przypadku 25-latka. W jego przypadku badanie odbyło się bez sprzeciwów.

Obaj rowerzyści ukarani zostali mandatami, rowery musieli przekazać rodzinie lub znajomym i kontynuować podróż pieszo.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama