Dzisiaj (wtorek, 19 listopada) w Domu Kultury w Lubawce rozpoczął się jesienno-zimowy cykl wystaw lokalnych artystów.

Cykl rozpoczęła Celina Katana z Jaczkowa. Przez kilka godzin w głównej sali lubawskiego Domu Kultury można było obejrzeć wystawę "Witraże - Kolor zamknięty w szkle". Autorka prezentowała tradycyjne witraże, również zamontowane w drzwiach i oknach, jak również mniej oczywiste przedmioty wykonane tą techniką m.in. lampy, naczynia.

Dodatkową atrakcją był koncert Macieja Lubosa, mieszkańca Lubawki, ucznia Społecznego Ogniska Muzycznego w Kamiennej Górze.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze