Dom Kultury w Lubawce zaprasza na kolejne zajęcia muzyczne. Tym razem jest to nauka gry na instrumentach dętych. Zajęcia pod okiem wykwalifikowanego instruktora odbywają się dwa razy w tygodniu.
Udział jest bezpłatny. Dom Kultury zapewnia sprzęt oraz materiały teoretyczne, niezbędne do nauki. Do wyboru jest szereg instrumentów, m.in. trąbka, flet czy saksofon.
Więcej informacji uzyskać można w Domu Kultury lub pod numerem 75 74 11 362.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze