Reklama

Nastolatek z narkotykami

Policjanci Wydziału Kryminalnego kamiennogórskiej jednostki Policji zatrzymali 17 ? letniego mieszkańca Kamiennej Góry. W jego mieszkaniu funkcjonariusze ujawnili ponad 260 porcji handlowych marihuany.

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego w wyniku prowadzonych czynności ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej zatrzymali 17 ? letniego mieszkańca Kamiennej Góry. W toku dalszych czynności policjanci zgromadzili materiał dowodowy pozwalający na przedstawienie mężczyźnie dodatkowego zarzutu udzielania małoletniemu środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

Sprawa ma charakter rozwojowy. Wobec podejrzanego Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze, zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama