Reklama

Narzekają na remont

Część mieszkańców ul. Sportowej w Kamiennej Górze narzeka na sposób prowadzenia remontu tej drogi.

Miasto zleciło wykonanie nowej asfaltowej nawierzchni oraz chodników po obu jej stronach. Na początku kwietnia wykonawca rozpoczął prace. Jak informuje jeden z mieszkańców, od tygodnia na ul. Sportowej nic się nie dzieje. Na wjeździe pozostawiona została góra żwiru. Mieszkaniec obawia się o problemy z dojazdem służb ratowniczych w przypadku nagłego zdarzenia.

Rzecznik urzędu przypomina, że za organizację prac odpowiada wykonawca. Musi on dotrzymać terminu zakończenia remontu. Miasto nie ingeruje w harmonogram prac. Zdjęcie obecnego stanu ulicy rzecznik przekazał do odpowiedniego działu w urzędzie, którego pracownicy mają interweniować u wykonawcy w celu poprawienia sytuacji.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama