W pierwszy piątek 2025 roku (3 stycznia) kamiennogórscy policjanci przeszukali jeden z lokali na terenie Kamiennej Góry. Według ich ustaleń w pomieszczeniu miały być przechowywane narkotyki.
Podczas wykonania czynności, policjanci znaleźli 90 gram marihuany. W związku z prowadzonymi działaniami zatrzymany został 38-letni mieszkaniec Kamiennej Góry. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków zabronionych, za który grozi od roku do 10 lat pozbawienia wolności. DO czasu rozprawy, mężczyzna objęty został dozorem policyjnym.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze