Dzisiaj (czwartek, 27 marca) doszło do kolejnego napadu na kantor na terenie powiatu kamiennogórskiego. Przestępca zbiegł bez łupu.
O napadzie w Lubawce z 30 października czytaj tutaj
O styczniowym napadzie na właściciela kantorów w Lubawce ? czytaj tutaj
W lutym odbyły się zatrzymania podejrzanych ? kliknij
Dzisiaj około 10:00 do kantoru przy ulicy Waryńskiego w Kamiennej Górze wszedł młody mężczyzna w czapce z daszkiem. Mężczyzna próbował zastraszyć obsługę. Ostatecznie opuścił kantor i oddalił się w nieznanym kierunku. Policja prowadzi poszukiwania.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze