Wczoraj (piątek, 24 stycznia) rano młody mężczyzna napad na kantor w Lubawce. Ukradł niewielką kwotę, dzisiaj został zatrzymany.
Do zdarzenia doszło w kantorze przy wjeździe do Lubawki od strony Kamiennej Góry. Napastnik wybił szybę, prawdopodobnie poranił się. Właściciel bronił się, nie chciał oddać pieniędzy. Sprawca zabrał tylko kilka banknotów.
Dzisiaj zatrzymany został 20-latek, którego policjanci wytypowali jako potencjalnego sprawcę. Funkcjonariusze odzyskali łup. Mężczyzna, mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego, usłyszał zarzut rozboju.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze