Tuż przed rozpoczęciem sezonu Orzeł Lubawka poinformował o kolejnym zawodniku, który zasili pierwszą drużynę.
Najmłodszym zawodnikiem seniorskiej drużyny Orła w tym sezonie będzie Kacper Stawarz. To wychowanek Włókniarza Chełmsko Śląskie, grał w MKS Chełmsko Śląskie i łączonej drużynie MKS Chełmsko Śląskie i Orła Lubawka. W poprzednim sezonie był w składzie Karkonoszy Jelenia Góra.
Klasa A rozpoczyna rundę jesienną w ten weekend. Orzeł gra w niedzielę o 15.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze