Reklama

Półfinał strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej dziewcząt

Trzy drużyny walczyły w półfinale strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej dziewcząt. Zawody były częścią Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Turniej rozegrany został w Karpaczu.

Najlepszą drużyną półfinału została reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Karpacza. Obie drużyny awansowały do finału strefy. Trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 z Gryfowa Śląskiego.

Wyniki poszczególnych spotkań:
SP Karpacz - SP 1 Kamienna Góra    0:2 ( 9 : 25 ;  9 : 25)  
SP 1 Gryfów Śląski - SP Karpacz    0:2 (14: 25 ; 10: 25)    
SP 1 Kamienna Góra - SP 1 Gryfów Śląski    2:0 (25 : 11 ; 25:14)

Reklama

Skład: Olivia Klimek, Inez Chmielewska, Magda Lema, Zosia Sawicka, Michalina Czyż, Yasmin Atta, Daria Bijak, Julia Grabczyk, Oliwia Hładoń, Hanna Kunda, Nadia Mikołajczak, Sonia Misan, Aleksandra Talarczyk, Kayla Dahas, Gabrysia Gnyś. Opiekun: Łukasz Przysło.
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: MOS Kamienna Góra, SP 1 Kamienna Góra
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama