Trzy drużyny walczyły w półfinale strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej dziewcząt. Zawody były częścią Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Turniej rozegrany został w Karpaczu.
Najlepszą drużyną półfinału została reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Karpacza. Obie drużyny awansowały do finału strefy. Trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 z Gryfowa Śląskiego.
Wyniki poszczególnych spotkań:
SP Karpacz - SP 1 Kamienna Góra 0:2 ( 9 : 25 ; 9 : 25)
SP 1 Gryfów Śląski - SP Karpacz 0:2 (14: 25 ; 10: 25)
SP 1 Kamienna Góra - SP 1 Gryfów Śląski 2:0 (25 : 11 ; 25:14)
Skład: Olivia Klimek, Inez Chmielewska, Magda Lema, Zosia Sawicka, Michalina Czyż, Yasmin Atta, Daria Bijak, Julia Grabczyk, Oliwia Hładoń, Hanna Kunda, Nadia Mikołajczak, Sonia Misan, Aleksandra Talarczyk, Kayla Dahas, Gabrysia Gnyś. Opiekun: Łukasz Przysło.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze