W Piechowicach odbył się bieg zaliczany do cyklu Polska Biega. Zawodnicy rywalizowali w sobotę (13 czerwca). Wśród nich byli reprezentanci MUKN "Pod Stróżą" Miszkowice.
W zależności od kategorii wiekowej zawodnicy rywalizowali na dystansach 100 m, 150 m, 300 m, 500 m, 800 m, 1500 m, 3000 m. Wystartowało ok. 160 biegaczy w wieku od 4 do 45 lat.
Rywalizację dziewcząt z gimnazjów (1500 metrów) wygrała Weronika Przemyślak przed Wiktorią Przemyślak.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze