Reklama

Najlepsi w pierwszych eliminacjach

Młodzi siatkarze z powiatu kamiennogórskiego zagrali w turnieju Kinder+Sport.


Pierwszy turniej eliminacyjny rozegrany został 20 marca we Wrocławiu. W rozgrywkach siatkarskich dwójek uczestniczyły 22 zespołu. Z powiatu kamiennogórskiego zagrali Marcel Chmielewski (SP2 Kamienna Góra), Kamil i Ksawery Respondek (SP Szarocin).  Opiekunami byli: Daniel Gontko i Marcin Binkowski.

Młodzi siatkarze z powiatu kamiennogórskiego pokonali wszystkich przeciwników i zajęli pierwsze miejsce.

Kolejny turniej eliminacyjny zaplanowany jest na 3 kwietnia, finał wojewódzki odbędzie się 25 kwietnia.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama