Młodzi siatkarze z powiatu kamiennogórskiego zagrali w turnieju Kinder+Sport.
Pierwszy turniej eliminacyjny rozegrany został 20 marca we Wrocławiu. W rozgrywkach siatkarskich dwójek uczestniczyły 22 zespołu. Z powiatu kamiennogórskiego zagrali Marcel Chmielewski (SP2 Kamienna Góra), Kamil i Ksawery Respondek (SP Szarocin). Opiekunami byli: Daniel Gontko i Marcin Binkowski.
Młodzi siatkarze z powiatu kamiennogórskiego pokonali wszystkich przeciwników i zajęli pierwsze miejsce.
Kolejny turniej eliminacyjny zaplanowany jest na 3 kwietnia, finał wojewódzki odbędzie się 25 kwietnia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze