Reklama

Najlepsi tenisiści

W niedzielę zakończył się turniej tenisa ziemnego o puchar burmistrza Kamiennej Góry. Impreza zorganizowana została w ramach Dni Kamiennej Góry.



W sobotę 15 zawodników zagrało w eliminacjach (Tenis nad zalewem). Wśród tenisistów byli zawodnicy z Wrocławia (1 osoba), Brzegu (1 osoba), Lubawki (4 osoby), Marciszowa (1 osoba) i Kamiennej Góry (7 osób) oraz jedna kamiennogórzanka mieszkająca aktualnie w Australii. Zawodnicy zostali podzieleni na trzy grupy, w których grali systemem każdy z każdym jednego pełnego seta.

Decydujące spotkania rozegrane zostały w niedzielę.
Pierwszy półfinał: Krzysztof Stawarz : Dariusz Dudek 6:1, 6:1
Drugi półfinał: Rafał Kuniej : Hubert Sajdak 6:1 6:1

Mecz o III miejsce: Hubert Sajdak : Dariusz Dudek (6:0 i krecz Dariusza Dudka)
Finał: Rafał Kuniej : Krzysztof Stawarz 6:4 1:6 6:3

Najmłodszym uczestnikiem turnieju był 14-latek Hubert Sajdak, czynny zawodnik na co dzień trenujący na kortach w Szczawnie Zdroju. Najstarszy tenisista miał 50 lat.

Więcej o Dniach Kamiennej Góry - kliknij tutaj

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama