Drużyna reprezentująca klasy wojskowe Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze brała udział w wojewódzkich eliminacjach Strzeleckich Mistrzostw Polski. Zawody odbyły się we Wrocławiu.
ZSZiO reprezentowali Eryk Nowak, Dawid Klag i Karol Jesionka. Ich opiekunem był Grzegorz Derlacz. W eliminacjach wojewódzkich uczestniczyło 13 ekip.
Drużyna z kamiennogórskiej szkoły zajęła pierwsze miejsce i wywalczyła awans na Mistrzostwa Polski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze