Prawie sześćdziesięcioro uczniów szkół podstawowych prowadzonych przez miasto Kamienna Góra odebrało stypendia na wyniki w nauce i sporcie w pierwszym półroczu roku szkolnego 2024/25.
Stypendia przyznawane są uczniom klas siódmych i ósmych Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry. Tym razem najlepszy wynik wśród uczniów klas siódmych osiągnął Marcel Mitczak z klasy 7a kamiennogórskiej "dwójki". Wśród ósmoklasistów najwyższą średnią może pochwalić się Maciej Fułat (klasa 8d z "dwójki"). Osiągnął on wynik 5,92 i była to najwyższą średnią nie tylko wśród ósmoklasistów, ale również wśród wszystkich stypendystów.
Stypendia to jednorazowa wypłata 600 zł.
Stypendia otrzymali:
klasy siódme: Hanna Baran, Maja Regewicz, Hanna Etryk, Julia Kurzeja, Alicja Michałczak, Milena Mazur, Karolina Czyczkan, Kacper Kurnyta, Natasza Leszczyńska, Lena Sosnowska, Maria Ślimak.
klasy ósme: Maja Steczko, Hubert Wiśniewski, Maciej Rejman, Nadia Mikołajczak, Agata Deka, Aleksandra Baryczkowska, Radosław Kleban, Yasmin Atta, Oliwia Klimek, Hanna Kunda, Magdalena Lema, Antonina Olszak, Zuzanna Krupa, Zofia Sawicka, Daria Bijak.
klasy siódme: Marcel Tabas, Maria Krzeszowska, Damian Bania, Krystian Steczko, Konstancja Adamczak, Hanna Cebula, Aleks Izworski, Julia Węglińska, Laura Bandyk, Filip Osuch, Hanna Tobiasz.
klasy ósme: Kinga Piszczek, Alicja Banasiak, Laura Obrzud, Jakub Wieczorek, Antoni Garlicki, Adam Kwiatkowski, Igor Karbowiak, Antonina Mrok, Kajetan Wilk, Mateusz Głód, Michał Legutko,
Adrian Bręśkiewicz, Lena Szemiako.
Stypendia za wyniki sportowe otrzymali uczniowie "dwójki": Anastazja Biel, Kaja Bugaj, Milena Gonera, Wojciech Potoniec, Antoni Prus, Oliwier Roszkowiak.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze